Pogotowie Medyczne Warszawa

Prowadzone przez nas prywatne pogotowie medyczne w Warszawie świadczy usługi w przypadku nagłego zachorowania osobom, które mają problem, by samodzielnie dostać się do szpitala bądź innej placówki służby zdrowia. Posiadamy flotę nowoczesnych i odpowiednio wyposażonych ambulansów, a także wykwalifikowany personel, który wie, jak zachować się w każdej sytuacji. 

Pracujemy 24h na dobę!

Mobilne badania COVID-19

Leczenie w domu pacjenta

Badania laboratoryjne

Jak mogę zamówić pogotowie medyczne w OpraMed?

proces zamawiania pogotowia medycznego i transportu sanitarnego

Na czym polega transport medyczny?

Po zamówieniu usługi wysyłamy do pacjenta prywatną karetkę wraz z zespołem, która postara ci się pomóc na miejscu zdarzenia. Transport medyczny ralizujemy tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja i nie ma możliwości pomóc choremu w warunkach domowych.

Prywatna karetka w Warszawie

Nasi ratownicy medyczni, lekarze i kierowcy to zespół profesjonalistów mających do dyspozycji prywatne karetki wyposażone w nowoczesny sprzęt. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie – ambulanse OpraMed spełniają wszelkie normy w zakresie wykonywania świadczeń zdrowotnych. 

Osobom niepełnosprawnym i takim, które nie mogą opuścić miejsca zamieszkania,  proponujemy atrakcyjną usługę badań laboratoryjnych w miejscu przebywania chorego.. Pobieramy próbki w domu pacjenta, a następnie transportujemy je do laboratorium. Uzyskane wyniki można potem pobrać online.

Co obejmuje usługa pogotowia medycznego? 

  • transport medyczny i sanitarny na terenie Polski 24H/7,
  • przewóz chorych do domów, domów opieki, hospicjów, na wyznaczone wizyty lekarskie,
  • transport krwi oraz materiałów biologicznych,
  • leczenie pacjenta w miejscu przebywania,
  • odtruwanie poalkoholowe,
  • transport chorego (z łóżka do łóżka),
  • pełną opiekę podczas realizowanej usługi,
  • wysoko specjalizowane ambulanse z wyposażeniem
  • świąteczna wyjazdowa opieka lekarska.

ZESPOŁY WYJAZDOWE w składzie:

Kierowca

Ratownik

Pielęgniarka

Kierowca

Lekarz

Pielęgniarka lub Ratownik

Kierowca

Pielęgniarka lub Ratownik

Zakres usług pogotowia medycznego w OpraMed

ZABEZPIECZENIE IMPREZOpraMed świadczy usługi związane z zabezpieczeniem imprez masowych, w myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 lutego 2012r. Współpracujemy z instytucjami kulturalnymi, sportowymi i telewizją na terenie Warszawy i okolic. Uczestniczymy w imprezach plenerowych, demonstracyjnych i piknikach, dbając o zdrowie uczestników.

MOBILNE BADANIA DIAGNOSTYCZNE

Możliwość przeprowadzenia badań laboratoryjnych bez wychodzenia z domu to nowoczesna i bezpieczna formuła, która pozwala zaoszczędzić czas Pacjentom. Propozycja dla osób o ograniczonej mobilności z przyczyn zdrowotnych lub organizacyjnych.

Usługa pobrania materiału do badań laboratoryjnych w domu pacjenta jest wykonywana przez profesjonalny personel medyczny. Pielęgniarka przyjedzie do Ciebie w uzgodnionym terminie, wyniki odbierzesz online lub nasz kierowca przywiezie je pod wskazany adres. Ograniczasz kontakt z innymi pacjentami, co jest szczególnie ważne w okresie dużego ryzyka wystąpienia zakażeń wirusowych.

Badania COVID-19

Badanie/EKG

Sprawdzenie poziomu saturacji/glikemii

TRANSPORT MEDYCZNY PACJENTAŚwiadczymy komercyjne usługi  transportu medycznego dla pacjentów indywidualnych jak również dla firm i instytucji. OpraMed zapewnia profesjonalną opiekę osobom chorym, a także gwarantuje im bezpieczeństwo.

Transport do szpitala

Podaż leków

Osłuchiwanie pacjenta

POGOTOWIE RATUNKOWE 

Nasza wyjazdowa opieka medyczna od wielu lat realizuje wezwania osób prywatnych oraz firm. W pierwszym etapie pandemii podjęliśmy się ponad 450 wizyt domowych. 

Wyróżnia nas profesjonalne i elastyczne podejście do Pacjenta. Mamy świadomość, że każde wezwanie ma inny charakter i inną historię. Jesteśmy do dyspozycji całą dobę. 

W ramach interwencji wykonamy w razie potrzeby transport pacjenta do wybranej placówki medycznej.

KAC KARETKA

Domowy detoks alkoholowy to rozwiązanie, z którego możesz skorzystać, jeśli przesadziłeś z ilością alkoholu, dopadł Cię zespół abstynencyjny, a nie chcesz trafić do szpitala, aby pozbyć się jego objawów. Pogotowie kacowe działa w Warszawie przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Jesteśmy przygotowani na to, aby szybko i skutecznie pomóc Ci zregenerować organizm. Odczuwane przez Ciebie przykre skutki fizyczne takie jak np. nudności, wymioty, ból głowy, uczucie rozbicia czy biegunka, można usunąć stosując kroplówki z odpowiednio dobranymi substancjami.

Realizujemy badania w kierunku COVID-19!

Co wyróżnia usługę pogotowia medycznego w OpraMed?

FLOTA 

Transport medyczny materiału biologicznego oraz interwencje w stanach ostrych umożliwiają nam nowoczesne ambulanse. Nasze pojazdy spełniają wszelkie normy unijne i są w pełni wyposażone.

ZESPÓŁ WYJAZDOWY

Tworzymy grupę profesjonalistów, dla których ważny jest profesjonalizm i nieustanny rozwój Edukujemy się i rozwijamy dla Was. Lubimy wyzwania, dlatego często podejmujemy się ambitnych projektów. 

WIELOWYMIAROWOŚĆ 

Wychodząc na przeciw potrzebom społeczeństwa, pojmując różnorodność problemów w okresie pandemii, elastycznie podchodzimy do Pacjentów. Potrzebujesz badań laboratoryjnych dla całej rodziny? Zadzwoń do dyspozytora, wybierz dogodny termin a nasz zespół wyjazdowy stawi się pod wskazany adres! 

WSPÓŁPRACA Z PRZYCHODNIĄ 

Dzięki współpracy ze specjalistami różnych dziedzin jesteśmy w stanie kompleksowo i profesjonalnie udzielić pomocy w każdym zakresie

 

Transport medyczny – Warszawa - Prywatna Karetka

Oferowane przez nas usługi pogotowia w Warszawie obejmują działający całą dobę transport chorych. Gwarantujemy szybką reakcję na wezwanie, ratownik medyczny zapewni odpowiednią opiekę w trakcie przewozu oraz kompleksową pomoc pacjentom niepełnosprawnym. Wyceny konkretnego zlecenia, w którym wykorzystywana jest prywatna karetka, zawsze przygotowujemy indywidualne po kontakcie. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami – w razie dodatkowych pytań wystarczy się z nami skontaktować.